• serch

شرایط، قوانین و مقررات

فرهیخته گرامی، به وبسایت مجله‌ی معماری و انرژی خوش آمدید!

معماری و انرژی این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تنوع محصولات و خدماتی که برای آگاهی و فروش دسته‌بندی و ارائه شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید. معماری و انرژی این خدمات را از طریق دسترسی به محتوای خود در این وبسایت و پروفایل شخصی شما فراهم می‌کند.
وبسایت معماری و انرژی به نشانی www.ae-mag.ir توسط فصلنامه‌ی «معماری و انرژی» مدیریت و بروزرسانی می‌شود. ورود به وبسایت معماری و انرژی و استفاده از پروفایل شخصی و خدمات ارائه شده توسط این درگاه، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین، سرویس‌ها و خدمات «معماری و انرژی» است. ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه‌ی شرایط و قوانین معماری و انرژی از سوی کاربران و مشترکین وبسایت است. توجه داشته باشید که شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه‌ی توافق‌های پیشین محسوب می‌شود.
چنانچه در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های وبسایت معماری و انرژی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده شما از وبسایت معماری و انرژی به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
مشتری، مشترک یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری که در فرم ثبت‌نام و پروفایل کاربری درج کرده است، اقدام به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات معماری و انرژی کند.
کلیه سفارش‌ها پس از ثبت و تائید پرداخت هزینه‌ی آن، توسط انبار معماری و انرژی پردازش، بسته‌بندی و آماده ارسال می‌شوند.
ارسال سفارش‌ها به تمام نقاط کشور (از جمله شهر تهران) توسط خدمات شرکت پست انجام می‌پذیرد. تنها سفارش‌هایی که به درخواست مشتری در محدوده‌ی شهر تهران ثبت شده باشند، امکان ارسال توسط پیک موتوری را دارند. (توجه داشته باشید که هزینه پیک موتوری بر عهده مشتری است و لازم است در هنگام تحویل سفارش، توسط ایشان به راکب پیک موتوری پرداخت گردد.)
تمامی مراحل ثبت، تائیدیه‌های مالی، آماده‌سازی، ارسال و تحویل سفارش به مشتری، در پروفایل کاربری قابل مشاهده و رهگیری است.
حداکثر زمان آماده‌سازی و تحویل بسته‌های سفارش به شرکت پست، از زمان تائید پرداخت مالی توسط معماری و انرژی، یک روز کاری است. در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش، این موضوع از طریق ایمیل و یا ارسال پیامک به مشترک اطلاع رسانی می‌شود.
مدت زمان دریافت سفارش‌ها بین 2 الی 7 روز کاری، (نسبت به بعد مسافت و فاصله شهر تهران تا شهر مقصد) متغییر است. از زمان تحویل سفارش به شرکت پست یا پیک موتوری مسئولیت زمانبندی تحویل سفارش‌ها بر عهده‌ی شرکت‌های مذکور بوده و معماری و انرژی مسئولیتی در این خصوص ندارد.
برای آگاهی مشتری از زمان‌بندی ارسال شرکت پست، کد شناسه‌ی 16 رقمی مرسولات پستی که توسط شرکت پست صادر می‌گردد، پس از ارسال سفارش‌ها در پروفایل کاربر بروزرسانی و در دسترس قرار می‌گیرد. مشتری با استفاده از این شناسه و از طریق لینک رهگیری مرسوله که در پایین صفحه‌های وبسایت معماری و انرژی در دسترس است، می‌تواند مراحل ارسال تا دریافت سفارش را از شرکت پست پیگیری نمایند.
چنانچه در زمان مراجعه‌ی پستچی، تحویل گیرنده در محل حاضر نباشد و یا به هر دلیلی بسته‌ی پستی و سفارش مشتری مرجوع شود، هزینه‌ی آماده‌سازی و ارسال مجدد بر عهده‌ی مشتری است. پس از تائید معماری و انرژی مبنی بر پرداخت هزینه‌ی ارسال، سفارش مرجوعی مجددا به نشانی مشتری ارسال می‌گردد.
سفارش‌های مرجوع شده توسط اداره‌ی پست، تنها به مدت 15 روز در انبار معماری و انرژی نگهداری می‌شوند و اگر تا آن زمان توسط مشتری تعیین تکلیف نشده باشند، سفارش به صورت سیستمی لغو و کنسل می‌گردد. در صورت لغو سیستمی سفارش، مبلغ فاکتور پس از کسر هزینه‌های بسته‌بندی، ارسال و خدمات معماری و انرژی، به حساب مشتری برگشت داده می‌شود.


حریم خصوصی

وبسایت اینترنتی معماری و انرژی به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات معماری و انرژی استفاده می‌کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. معماری و انرژی متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این مورد تمهیدات مورد نیاز برای هرچه مطمئن و امن‌تر شدن استفاده شما از وبسایت را توسعه دهد. استفاده شما از وبسایت معماری و انرژی نشان دهنده رضایت شما از این سیاست است.
نشانی پست الکترونیک و تلفن‌هایی که مشترک در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها نشانی پست الکترونیک و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشترک است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های معماری و انرژی از طریق آن‌ها صورت می‌پذیرد. بدیهی است مشترکین مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب و پروفایل کاربری و یا رمز عبور انجام می‌پذیرد بر عهده‌ی کاربران است.
با توجه به اینکه حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فرد دیگری واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی، کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت کنند.
معماری و انرژی همانند سایر وبسایت‌ها از جمع‌آوری آی‌پی و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک وب‌گاه، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به وب‌گاه امکان ذخیره بازدیدهای کاربر و مناسب‌سازی آن را فراهم می‌کند. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.
معماری و انرژی به منظور اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، در مواردی برای مشترکین خود، ایمیل یا پیام شخصی ارسال می‌کند.